ÖVRIGT / Diverse / Blomlåda 15229530
nr 1522 9530
Blomlåda
Gnosjö konstsmide, koppar / zinkbotten, med lampa. Längd: 82 cm. Djup: 25 h-48 cm
Kondition: låsfäste till lampa saknas, slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:43:14
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr