Ã–VRIGT / Diverse / Blomlåda 15229530

nr 1522 9530

Blomlåda

Gnosjö konstsmide, koppar / zinkbotten, med lampa. Längd: 82 cm. Djup: 25 h-48 cm

Kondition: låsfäste till lampa saknas, slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:43:14